todo

Ieraksti plānotājā – vizīte pie ginekologa

Vai jums ir plānotājs, kurā pierakstīt visus plānotos darbus un notikumus? Man šķiet, ka tāds ir gandrīz katram aktīvam un aizņemtam cilvēkam, kuram jāspēj menedžēt darba un mājas dzīvi, atcerēties visu, nenokavēt un nesajaukt. Plānotājs patiesībā ir neaizstājama lieta ikkatram. Tāpēc es jau kopš vidusskolas laika tādu katru gadu iegādājos un ikdienā aktīvi arī izmantoju.

Vairāk informācijas

auto remonts

Viss auto remontam vienuviet – Trodo.lv

Ir taču ērti, ja nav jāstaigā pa neskaitāmiem veikaliem un nodaļām, lai salasītu visu, kas ir nepieciešams. Tas prasa gan laiku, gan enerģiju. Tāpēc pircēja vajadzībām pielāgoti pakalpojumi iepriecina vēl vairāk. Tiem, kuriem ir vajadzība remontēt savu auto, viens no ērtiem veidiem, lai iegādātos visas nepieciešamās rezerves daļas, ir interneta veikals Trodo.lv. Tas neilgā laikā jau ieguvis atpazīstamību un pircēju uzticību, jo plašajā piedāvājumā tiešām ir viss, ko vien var ievajadzēties saistībā ar automašīnām. Visu vajadzīgo var interneta veikalā salikt pirkuma grozā un pasūtīt. (more…)

Vairāk informācijas

pēc svetkiem

Pēc svētkiem jāsavelk jostas ciešāk

Gada nogale ir nopietns pārbaudījums cilvēku apņēmībai un spējai turēties pretī kārdinājumiem, jo veikali, skatlogi, pat sociālie tīkli vilina pirkt, pirkt un atkal pirkt. Vajadzīgi skaisti tērpi, dāvanu kalni, bagātīgs svētku galds un citas lietas, kas varbūt nemaz nav tā īsti nepieciešamas. Bet iepirkšanās drudzī jau brīžiem varam vairs nejust mēru. Tāpēc finansiālais stāvoklis var ciest.

Vairāk informācijas