riepas

Reizēm taupība ir nevietā

Lai arī taupību slavējam un uzskatām, ka tā ir jāmācās katram, tomēr gadās tādi brīži, kad taupīt tomēr nevajadzētu, jo risks ir pārāk liels. Un sekas varētu būt ļoti bēdīgas. Skaidrs, ka taupīt vajag resursus, vajag taupīt naudu par saimnieciskiem izdevumiem un pārtiku, jo šajā jomā daudzi mētājas ar naudu, bet lietas un produktus pēc tam izmet miskastē. Taupīt var apģērbu, lietas. Bet nevajadzētu taupīt jautājumos, kas skar drošību un veselību. Ne savu, ne citu cilvēku. It īpaši tuvāko.
(more…)

Vairāk informācijas

mašīna-ziemai

Sagatavo savu auto ziemai

Nu jau gan ziema ir atnākusi tā, ka to būs pamanījis katrs. Sniegs, sals, vējš – 2017. gads iesācies tā pamatīgi. Tāpēc vēlamies lieku reizi atgādināt par tām dažām svarīgajām lietām, kam jāseko katram autovadītājam, lai nebūtu nepatīkamu pārsteigumu uz ceļa un no rītiem, kad mēģināt nokļūt uz darbu.

Vairāk informācijas

lidojuma-rezervācija

Gaisa ceļojums: Aviobiļešu cenu salīdzināšanas svarīgums

Vai Jums vajag rezervēt lidojumu? Ja jūs meklējat, kur pavadīt brīvdienas, tas varētu noderēt. Kad nākas to darīt, jūs atklāsiet, ka ir neskaitāmi daudz variāciju. Ir tūkstošiem lidostu pa visu valsti, kā arī vairākas aviolīnijas, kuras apkalpo šīs lidostas. Visticamāk, ka jums būs dažādas variācijas, tāpēc ir ieteicams salīdzināt cenas pirms veikt kādu oficiālu rezervāciju.

Vairāk informācijas