riepu maina

Drīz jāmaina riepas – vasaras sezonai

Prātā vēl palikusi riepu maiņa rudenī, kad steigā tika meklētas ziemas riepas un serviss, kur to varētu izdarīt, negaidot rindā vairākas nedēļas. Tie, kuri domāja par to laicīgi, bija aizņēmuši rindu. Bet pārējiem nācās paļauties uz veiksmi vai tiešām gaidīt rindas beigas. Un tas nav patīkami, ja uz kādu laiku auto jāliek malā, jo riepu vēl nav, bet ceļa apstākļi nepieļauj došanos ielās ar vasaras riepām.

Vairāk informācijas

māja tīrīšana

Daži pavasara darbi, kas uzlabos noskaņojumu

Gadalaiku maiņa saistās ar dažādām emocijām. Aizejošais gadalaiks kādam patika, kādam nepatika. Bet ziemas un pavasara mijā tas ir ļoti spilgti, jo no tumšā un aukstā laika lielākā daļa cilvēku ir ļoti noguruši, tāpēc ļoti gaida, kad iestāsies stabils un skaists pavasaris. Man jau šķiet, ka tas nav vairs tik ilgi jāgaida, jo gaisa temeperatūra arvien biežāk ir virs nulles. Un tas liek gan prātam, gan ķermenim līksmot.

Vairāk informācijas

sadzīves tehnikas veikals

Interneta veikali – ātriem un ērtiem pirkumiem

Man tiešām ļoti patīk brīvība un priekšrocības, ko sniedz internets. Varu sazināties ātri un ar ko vien vēlos. Varu acumirklī uzzināt visu jaunāko un man nepieciešamo informāciju. Bet pats galvenais, kas mani ieprieciena – interneta veikali! Man ļoti patīk iepirkties, bet pēdējā laikā nevaru atvēlēt šai nodarbei tik daudz laika, cik gribētu, jo esmu sākusi paralēli studijām strādāt pilnas slodzes darbu. (more…)

Vairāk informācijas

limlentas

Apvieno kvalitāti un zemas cenas – izvēlies limlentas.lv produkciju

Ja jūs šobrīd sava uzņēmuma vajadzībām iegādājaties līmlentes, ar kuru kvalitāti un cenu īsti neesat apmierināts, tad ir īstais laiks uzzināt par labāku piedāvājumu. To nodrošina uzņēmums limlentas.lv, kas Latvijā darbojas jau vairākus gadus un ieguvis daudzu uzņēmumu uzticību, kļūstot par regulāro līmlenšu piegādātāju un individuālu apdrukas nodrošinātāju.

Vairāk informācijas