smaids

Smaids var izglābt dienu

Padoties drūmām domām, nepatīkamu situāciju radītajām emocijam ir pavisam viegli. Pietiek no rīta piedzīvot vienu nepatīkamu epizodi, lai visa diena pēc tam paietu sliktā noskaņojumā. Bet vai tā ir jābūt? Vai nevajadzētu mācīties izkāpt no šīm nepatīkamajām situācijām, apkārtējo emocijām, kas tik ātri pakļauj mūs, maina noskaņojumu? (more…)

Vairāk informācijas

veca foto

Bildes, kas paliek par atmiņu

Ar gadiem cilvēks sāk vairāk novērtēt lietas, kas viņiem paliek atmiņās. Skaisti piedzīvojumi, svarīgi brīži, mīļi cilvēki. Bieži šīs atmiņas mums palīdz saglabāt un atsvaidzināt tieši bildes, taču digitālo tehnoloģiju attīstība ir nedaudz pamainījusi cilvēku tendenci, proti, lai apskatītu bildi, tās vairs nav obligāti jāizgatavo. Atliek vien uzglabāt tās datorā, ārējā cietā diskā vai telefonā, un aplūkot katru reizi, kad gribam to darīt. Taču nekad nevajadzētu novērtēt par zemu tieši izgatavotas fotogrāfijas spēku, jo savus ciemiņus taču nesēdināsi pie datora, lai tos tūkstošus bilžu šķirstītu cauri, lai parādītu savus skaistos piedzīvojumus. Labāk ir tomēr izgatavot spilgtākos brīžus fotogrāfijās. (more…)

Vairāk informācijas

Mobilais veselības aprūpes centrs

Patīkamo apvienot ar lietderīgo

Viena no labākajām lietām, ko mēs varam savā dzīvē izdarīt, ir labas un tīkamas lietas apvienot ar nepieciešamajām, kuras mums vienlaikus nes arī kādu lietderību. Viena no tādām ir laikā, kamēr jūs kopā ar citiem cilvēkiem atzīmējat svētkus, piemēram, savas pilsētas svētkus, vienlaikus izmantot izdevību savam bērnam nodrošināt kāda ārsta apmeklējumu. Šādu iespēju piedāvā tautā sauktais Bērnu veselības buss jeb Mobilais veselības aprūpes centrs, kurš sadarbībā ar Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas ārstiem ik pa laikam dodas izbraucienos pa Latviju, un tad nav jābrīnās, ka tiek piedāvāta vienreizēja iespēja svētku laikā vienlaikus pārbaudīt sava mazuļa veselību. (more…)

Vairāk informācijas