riepas

Reizēm taupība ir nevietā

Lai arī taupību slavējam un uzskatām, ka tā ir jāmācās katram, tomēr gadās tādi brīži, kad taupīt tomēr nevajadzētu, jo risks ir pārāk liels. Un sekas varētu būt ļoti bēdīgas. Skaidrs, ka taupīt vajag resursus, vajag taupīt naudu par saimnieciskiem izdevumiem un pārtiku, jo šajā jomā daudzi mētājas ar naudu, bet lietas un produktus pēc tam izmet miskastē. Taupīt var apģērbu, lietas. Bet nevajadzētu taupīt jautājumos, kas skar drošību un veselību. Ne savu, ne citu cilvēku. It īpaši tuvāko.
(more…)

Vairāk informācijas

maisi

Ja nav sava transporta, tad interneta veikali ir īpaši noderīgi

Lai gan, redzot mašīnu pilnās ielas, varētu šķist, ka auto ir katrai ģimenei, tomēr tas ir mānīgs priekšstats. Patiesībā ir gana daudz ģimeņu un arī neprecēto cilvēku, kuriem nav sava transportlīdzekļa. Citi to nevēlas, nevar atļauties, viņiem tas nav nepieciešams, jo reti brauc tālu. Var iztikt ar sabiedrisko transportu. Kāds varbūt domā par vides saudzēšanu un labāk izvēlas velosipēdu. Var būt neskaitāmi daudz iemeslu, kāpēc nav automašīnas. Tas nav labi vai slikti.
(more…)

Vairāk informācijas

pēc svetkiem

Pēc svētkiem jāsavelk jostas ciešāk

Gada nogale ir nopietns pārbaudījums cilvēku apņēmībai un spējai turēties pretī kārdinājumiem, jo veikali, skatlogi, pat sociālie tīkli vilina pirkt, pirkt un atkal pirkt. Vajadzīgi skaisti tērpi, dāvanu kalni, bagātīgs svētku galds un citas lietas, kas varbūt nemaz nav tā īsti nepieciešamas. Bet iepirkšanās drudzī jau brīžiem varam vairs nejust mēru. Tāpēc finansiālais stāvoklis var ciest.

Vairāk informācijas

mašīna-ziemai

Sagatavo savu auto ziemai

Nu jau gan ziema ir atnākusi tā, ka to būs pamanījis katrs. Sniegs, sals, vējš – 2017. gads iesācies tā pamatīgi. Tāpēc vēlamies lieku reizi atgādināt par tām dažām svarīgajām lietām, kam jāseko katram autovadītājam, lai nebūtu nepatīkamu pārsteigumu uz ceļa un no rītiem, kad mēģināt nokļūt uz darbu.

Vairāk informācijas