todo

Ieraksti plānotājā – vizīte pie ginekologa

Vai jums ir plānotājs, kurā pierakstīt visus plānotos darbus un notikumus? Man šķiet, ka tāds ir gandrīz katram aktīvam un aizņemtam cilvēkam, kuram jāspēj menedžēt darba un mājas dzīvi, atcerēties visu, nenokavēt un nesajaukt. Plānotājs patiesībā ir neaizstājama lieta ikkatram. Tāpēc es jau kopš vidusskolas laika tādu katru gadu iegādājos un ikdienā aktīvi arī izmantoju.

Vairāk informācijas

riepu maina

Drīz jāmaina riepas – vasaras sezonai

Prātā vēl palikusi riepu maiņa rudenī, kad steigā tika meklētas ziemas riepas un serviss, kur to varētu izdarīt, negaidot rindā vairākas nedēļas. Tie, kuri domāja par to laicīgi, bija aizņēmuši rindu. Bet pārējiem nācās paļauties uz veiksmi vai tiešām gaidīt rindas beigas. Un tas nav patīkami, ja uz kādu laiku auto jāliek malā, jo riepu vēl nav, bet ceļa apstākļi nepieļauj došanos ielās ar vasaras riepām.

Vairāk informācijas

zīmols

Spēcīgs zīmols – veiksmīga biznesa pamats

Kopš pirmā brīža, kad sāk veidot biznesu, ir jāsāk nopietns un aktīvs darbs pie zīmola radīšanas un popularizēšanas, jo tieši zīmola atpazīstamība noteiks to, cik veiksmīgs būs bizness, cik daudz klientu un naudas izdosies piesaistīt. Ar zīmolu strādā mārketinga nozare, kura zina, kā pētīt un izmantot pircēju paradumus, kā radīt vēlamo reakciju, ar kādiem paņēmieniem panākt atpazīstamību un jaunu klientu interesi.

Vairāk informācijas

māja tīrīšana

Daži pavasara darbi, kas uzlabos noskaņojumu

Gadalaiku maiņa saistās ar dažādām emocijām. Aizejošais gadalaiks kādam patika, kādam nepatika. Bet ziemas un pavasara mijā tas ir ļoti spilgti, jo no tumšā un aukstā laika lielākā daļa cilvēku ir ļoti noguruši, tāpēc ļoti gaida, kad iestāsies stabils un skaists pavasaris. Man jau šķiet, ka tas nav vairs tik ilgi jāgaida, jo gaisa temeperatūra arvien biežāk ir virs nulles. Un tas liek gan prātam, gan ķermenim līksmot.

Vairāk informācijas

auto remonts

Viss auto remontam vienuviet – Trodo.lv

Ir taču ērti, ja nav jāstaigā pa neskaitāmiem veikaliem un nodaļām, lai salasītu visu, kas ir nepieciešams. Tas prasa gan laiku, gan enerģiju. Tāpēc pircēja vajadzībām pielāgoti pakalpojumi iepriecina vēl vairāk. Tiem, kuriem ir vajadzība remontēt savu auto, viens no ērtiem veidiem, lai iegādātos visas nepieciešamās rezerves daļas, ir interneta veikals Trodo.lv. Tas neilgā laikā jau ieguvis atpazīstamību un pircēju uzticību, jo plašajā piedāvājumā tiešām ir viss, ko vien var ievajadzēties saistībā ar automašīnām. Visu vajadzīgo var interneta veikalā salikt pirkuma grozā un pasūtīt. (more…)

Vairāk informācijas

Mobilais veselības aprūpes centrs

Patīkamo apvienot ar lietderīgo

Viena no labākajām lietām, ko mēs varam savā dzīvē izdarīt, ir labas un tīkamas lietas apvienot ar nepieciešamajām, kuras mums vienlaikus nes arī kādu lietderību. Viena no tādām ir laikā, kamēr jūs kopā ar citiem cilvēkiem atzīmējat svētkus, piemēram, savas pilsētas svētkus, vienlaikus izmantot izdevību savam bērnam nodrošināt kāda ārsta apmeklējumu. Šādu iespēju piedāvā tautā sauktais Bērnu veselības buss jeb Mobilais veselības aprūpes centrs, kurš sadarbībā ar Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas ārstiem ik pa laikam dodas izbraucienos pa Latviju, un tad nav jābrīnās, ka tiek piedāvāta vienreizēja iespēja svētku laikā vienlaikus pārbaudīt sava mazuļa veselību. (more…)

Vairāk informācijas