smaids

Smaids var izglābt dienu

Padoties drūmām domām, nepatīkamu situāciju radītajām emocijam ir pavisam viegli. Pietiek no rīta piedzīvot vienu nepatīkamu epizodi, lai visa diena pēc tam paietu sliktā noskaņojumā. Bet vai tā ir jābūt? Vai nevajadzētu mācīties izkāpt no šīm nepatīkamajām situācijām, apkārtējo emocijām, kas tik ātri pakļauj mūs, maina noskaņojumu? (more…)

Vairāk informācijas

veca foto

Bildes, kas paliek par atmiņu

Ar gadiem cilvēks sāk vairāk novērtēt lietas, kas viņiem paliek atmiņās. Skaisti piedzīvojumi, svarīgi brīži, mīļi cilvēki. Bieži šīs atmiņas mums palīdz saglabāt un atsvaidzināt tieši bildes, taču digitālo tehnoloģiju attīstība ir nedaudz pamainījusi cilvēku tendenci, proti, lai apskatītu bildi, tās vairs nav obligāti jāizgatavo. Atliek vien uzglabāt tās datorā, ārējā cietā diskā vai telefonā, un aplūkot katru reizi, kad gribam to darīt. Taču nekad nevajadzētu novērtēt par zemu tieši izgatavotas fotogrāfijas spēku, jo savus ciemiņus taču nesēdināsi pie datora, lai tos tūkstošus bilžu šķirstītu cauri, lai parādītu savus skaistos piedzīvojumus. Labāk ir tomēr izgatavot spilgtākos brīžus fotogrāfijās. (more…)

Vairāk informācijas

kļuda

Pagātnes kļūdas var labot

Jaunībā šķiet, ka jūra līdz ceļiem, ka visu sasniegsim, paspēsim, viss vēl priekšā. Un tad var gadīties pieņemt lēmumus, kas vēlāk sāpīgi pašiem atspēlējas. Bet nevar taču pagriezt laiku atpakaļ, lai kaut ko mainītu. Vai varbūt tomēr var? Man izdevās kādu savu jaunībā pieļautu kļūdu labot, būtiski izmainot savu turpmāko dzīvi.

Vairāk informācijas